Biskvit pripremamo tako što umutimo 4 jaja i 1 čašu šećera.
Zatim postepeno dodavati ostale sastojke: 1 čašu mlijeka, 1 čašu ulja, 1 čašu griza, 1 čašu oraha, 1 čašu brašna i 1 prašak za pecivo i sve dobro sjediniti.
Dobivenu smjesu sipati u pleh i peći 30 minuta na 180 °C.
Dok se biskvit peče pripremamo sirup.
500 g šećera i 6 dl vode stavimo da prokuh.
Pečen biskvit prelijemo sirupom.
Umutimo 2 šlag pjene, 2 dl vode i 4 kašike šećera.
Dodamo aromu vanilije sjedinimo i ostavimo da se ohladi.
Kad se šlag ohladio premažemo preko biskvita i pospemo orasima.