Umutiti bjelancad sa vanilin šećerom u čvrst snijeg.
U posebnoj posudi umutiti žumancad sa šećerom, zatim dodati ulje, brašno i prašak za pecivo.
Uzeti žicu i postepeno dodavati umućeni snijeg i sve lagano žicom sjediniti.
U pleh staviti pek papir i ne primjetno ga premazati uljem.
Kesu od zamzivača napuniti manje od pola ovom smjesom.Izrezati vrh kese i praviti mustru po pek papiru.
Staviti da se peče samo 3 minute na 180 C.
U ostatak smjese dodati kakao i čokoladu u prahu, žicom izmješati i lijepo sjediniti.
Izvaditi iz pećnice pleh sa mustrom i po mustri istresti ravnomjerno tamni dio smjese.
Vratiti na pečenje još 20 minuta.
Pripremiti fil od žumanjaka, gustina i mlijeka.
Mlijeko treba da prokuha i u njega stavite razmućeni gustin. Kuhate dok se ne zgusne na srednjoj temperaturi šporeta.
Ostavite fil da se ohladi.
U ohlađeni fil dodati margarin razmekšan na sobnoj temperaturi i sve lijepo mikserom sjedniti.
Pečenu koru izvaditi iz pećnice i dok je još vrela pokušati urolati. Poslije 5 minuta pokušajte odrolati i polako skinuti papir sa kore i ponovo urolajte sa papirom. To radite da ne bi papir prionio za koru. Kasnije ga je teže odvojiti od kore.
Razmotajte koru, premažite filom i urolajte.
Prebacite na uski pladanj i ostavite u frižider da se ohladi.